SUVLifestyle.nl
Mercator Experience
  • Home
  • Auto
  • Lifestyle
  • Tests
  • Terreinrijden
    • Greenlaning
    • Groene code
  • Techniek
    • 4×4 of SUV?
    • 4×4 begrippen
    • Banden
    • Bullbars
    • Lieren
    • Onderhoud
  • 4×4 winkel
  • Reizen
  • Contact
  • Dakar 2012 nieuwspagina
U bent hier : SUVLifestyle.nl » Lifestyle » Adventure trailer van Nederlandse bodem

Adventure trailer van Nederlandse bodem

23/07/2010 door Marco. Onder Lifestyle    

Robertson Outback Offroad TrailerNederlanders zijn innovatief en ondernemend. Zo is er sinds 2010 een speler bij gekomen op de vakantiemarkt. Robertson Outback is de naam van een nieuwe Adventure Trailer, ofwel Offroad Trailer.

 De meeste soortgelijke trailers worden geïmporteerd uit Australië, Amerika of Zuid-Afrika. Stuk voor stuk landen waar het vrij kamperen en rondreizen in menig bloed stroomt en waar de landen zich er ook goed voor lenen. Maar dat wil niet zeggen dat in Europa niet gekampeerd kan worden met een dergelijke trailer. Nederlanders zijn juist bij uitstek kampeerders en er zijn nog steeds avonturiers onder ons die er graag veel op uit trekken of zelfs overland reizen maken. Het is dan ook niet vreemd dat juist uit Nederland een nieuw product op de markt is gekomen… een Adventure Trailer met zeer goede bodemvrijheid, een lange dissel en naar wens op te maken.

De “Nomad” is het eerste type trailer dat op de markt gekomen is, maar zal zeer zeker niet de laatste gaan worden. De “Nomad” is een kleine trailer met een daktent van het merk “Hannibal” uit Zuid- Afrika. De trailer oogt klein, maar is vooral voor hen die veel op uit trekken en korte vakanties houden bij uitstek geschikt voor dit soort doeleinden. De meeste mensen hebben al een ruime (terrein-)wagen waar de koelkast in gezet wordt en andere belangrijke zaken in kisten gestopt worden. Om juist de extra vakantie spullen mee te kunnen vervoeren, is de “Nomad” bedoeld en bovendien kan er op de trailer zelf geslapen worden. Het scheelt enorm aan verstookte brandstof om geen spullen meer op je dak te hebben en daarnaast breng je het zwaartepunt van het voertuig weer terug naar standaard door geen spullen meer op het dak te vervoeren.

De “Nomad” bied berging uitkomst en juist doordat de hoofdunit op twee plaatsen bereikbaar is, maar ook twee extra zij-units heeft, is deze zeer flexibel in te delen. De “Nomad” staat hoog op de wielen (bodemvrijheid van ruim 40 cm) en heeft de absolute vrijheid om achter het voertuig tussen krappe straatjes, bospaden, begroeiingen of door onverharde open gebieden getrokken te worden.

Robertson Outback Offroad Trailer met tentDe trailer is zeer licht (slechts 340kg) en is gemakkelijk om mee achteruit te rijden. Een soort impactconstuctie rondom het chassis is ontworpen om de trailer te beschermen en om op te staan om gemakkelijker je spullen uit de trailer te kunnen halen. De grootte van de hoofdunit lijkt klein, maar is bewust gedaan om de eigenaar de trailer niet al te makkelijk vol kan stoppen met spullen die toch niet nodig zijn ;-) Daarnaast is een te volle trailer een gevaar op de weg en in het terrein en heeft de trailer een eigen kenteken nodig omdat deze boven de 750kg uit komt. Nu kan de trailer met 300kg beladen worden en zit dan onder de 750kg grens. Aan de sterke torsie as zal het niet liggen, want die kan wel 1350kg aan. Wat wij missen is echter een NATO koppeling, maar Robertson Outback verzekerd ons dat een bolkoppeling voldoende is voor wat de meeste mensen ondernemen. Desgewenst kan er wel een NATO gemonteerd worden.

Het team achter Robertson Outback is druk bezig met de ontwikkeling van accessoires zoals een RecoBag; een tas op het reservewiel om sleeplinten e.d. mee te vervoeren of als vuilniszak tijdens het kamperen. En een privacyscherm voor rondom de trailer, dat ook als windscherm kan voldoen, en een luifel om relaxed onder te kunnen zitten of koken.

Voor meer informatie en prijzen: surf naar www.robertson-outback.com.

Deel deze pagina:
  • Print
  • email
  • Add to favorites
  • Facebook
  • Twitter
  • Hyves
  • NuJIJ
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Trackbacks/Pingbacks

  1. Tweets die vermelden SUVLifestyle.nl - Adventure trailer van Nederlandse bodem -- Topsy.com
« Jeep off-road trailer
Ford Explorer model 2011 »
  • Gerelateerde artikelen
    Vlaamse BIV wordt herzien

    Vlaamse BIV wordt herzien

    Gepubliceerd op 21 Nov 2011  

    De Vlaamse regering zal voor 2012 het BIV-stelsel (Belasting op Inverkeerstelling) volledig veranderen. Het principe wordt: hoe schoner de auto, des te lager de BIV. Een Porsche Cayenne gaat van 4.957 euro aan BIV naar 10.000 euro. Slik.

    SEMA foto’s!!!

    SEMA foto’s!!!

    Gepubliceerd op 09 Nov 2011  

    Dankzij een samenwerking met SEMA en Project-JK is het SUVLifestyle.nl gelukt een fraaie fotoreportage samen te stellen van de SEMA 2012 show, die van 30 oktober tot 2 november werd gehouden in het Las Vegas Convention Center. Alle foto's met het Project-JK logo zijn van onze vrienden van dit grote Jeep forum - de beelden dus niet hergebruiken!

    Dakar Truck Jumbo te koop

    Dakar Truck Jumbo te koop

    Gepubliceerd op 07 Nov 2011  

    Jawel, de Dakar truck waarmee Jumbo Supermarkten directeur Frits van Eerd reed is nu te koop. Als schaalmodel, dus u kunt hem op de schoorsteenmantel zetten. Het nieuws verscheen in het Jumbo Magazine, november 2011 nummer 12.

    Rubicon Trail info

    Rubicon Trail info

    Gepubliceerd op 21 Oct 2011  

    Uw redacteur Onno woont momenteel in Californië, maar komt binnenkort weer terug naar Nederland. Een goed moment om nog eens te kijken naar de Rubicon Trail, het meest beroemde en één van de moeilijkste 4x4 trails ter wereld. Even vooraf ... we hebben met onze bijna standaard Jeep dus niet de Rubicon gereden... alleen een stukje verkend en informatie verzameld.

    Grappige game: Bigfoot Monster Truck

    Grappige game: Bigfoot Monster Truck

    Gepubliceerd op 04 Aug 2011  

    Het is maar een flauw spelletje, maar het laadt snel en als je niets beters te doen hebt ... Hier is Bigfoot Monster Truck. Gewoon te bedienen met het toetsenbord!

  • Twitter en RSS
    Volg ons op Twitter

    Volg ons op Facebook

    Volg onze RSS feed
  • Categorieën
    • Accessoires (6)
    • Auto (153)
    • Avontuur (19)
    • Evenementen (38)
    • Lezers (2)
    • Lifestyle (27)
    • Techniek (2)
    • Tests (19)
    • Uncategorized (1)
    • Video (19)
  • Tags
    Accessoires Audi Bentley BMW Brabus Cadillac Chevrolet Dacia Daihatsu Dakar Dartz Fiat Ford Greenlaning groen Hummer hybride Icon Infiniti Jeep Kia Land Rover Lexus Maserati Mercedes-Benz Navigatie Nissan Outdoor Porsche Rally Reizen Silk Way Subaru Suzuki Toyota Unimog Volkswagen Volvo wedstrijden
  • Archief
  • Google advertenties
  • RSS Autonieuws van Carros
    • Meer foto’s Aston Martin V12 Zagato 04/02/2012
    • Edo stopt 700 pk in Porsche Panamera 03/02/2012
    • Bod Youngman op Saab afgewezen 03/02/2012
    • Elektrische Infiniti heet Emerg-e 03/02/2012
    • Porsche Museum in teken 911 03/02/2012
    • Ook Audi met hybride naar Le Mans 02/02/2012
    • Maserati-boot start recordpoging 02/02/2012
    • Fiat 500L officieel 02/02/2012
  • Tests door derden

    BMW X3 (nl)
    Dacia Duster (be)
    Infiniti FX 30d (nl)
    Jeep Grand Cherokee
    Jeep Wrangler Unlimited (usa)
    Kia Sorento (nl)
    Land Rover Defender 90 (nl)
    Land Rover Defender (be)
    Land Rover Discovery 4 (be)
    Mercedes-Benz GLK (nl)
    Nissan Pathfinder (be)
    Porsche Cayenne II (nl)
    Renault Koleos (nl)
    Skoda Yeti (be)
    Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D (be)
    Volkswagen Tiguan (nl)
    Volkswagen Touareg II (be)

  • Auto kopen? Vaartland.nl

    Snel naar alle SUVs

    Powered by Vaartland.nl | Voor al uw Occasions

BlueMoz WordPress Theme By MagPress
Thanks To MMORPG Games | VPS Hosting | Website Hosting
Copyright © 2012 SUVLifestyle.nl All Rights Reserved.